HEXAGON favicon.png

zaklęcia

Zawsze jest jakiś powód, dlaczego akurat określony kamień nas przyciąga. Pozornie niewyróżniający się wśród innych, sprawia, że czujemy się z nim dużo wygodniej. Kamienie, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne, prawdopodobnie harmonizują z naszym obecnym stanem delikatnej równowagi energetycznej.

 

Kamienie natomiast, które instynktownie nas odpychają, rezonują z tymi aspektami energetycznymi, z którymi aktualnie nie dajemy sobie rady. Jednak czasem to właśnie ich energii nasze ciała będą potrzebowały by osiągnąć równowagę.

 

Będąc w harmonii z kryształem często doświadczamy wrażenia rezonansu. To kamień daje nam poczucie całości, pełni. Jego subtelne oddziaływania na nasze ciało fizyczne i wszystkie ciała subtelne może być bardzo złożone. Jednak zwykle dąży do przywrócenia równowagi.

 

Najstarsze znane pisma zawierające szczegółowe instrukcje leczenia kamieniami pochodzą ze starożytnego Egiptu. Podobne teksty znajdziemy w szkołach ajurwedyjskich i tantrycznych, które od wieków znają lecznicze potencjały minerałów związane z ich krystaliczną budową oraz przechowywaną i emitowaną energią.

 

W tym miejscu przedstawiam Ci wyjątkowe okazy naturalnych kryształów i pięknie szlifowanych minerałów o silnych właściwościach uzdrawiających.

Czasem, szczególnie na indywidualne zamówienia, wzmacniam ich oddziaływanie wybranymi symbolami, mantrami lub zaklęciami, tworząc w ten sposób potężne amulety - napisz do mnie w tej sprawie.