HEXAGON favicon.png

preciosa

Cenię wysmakowaną elegancję z odrobiną barbarzyńskiego przepychu. Biżuteria artystyczna to moje medium, w którym łączę kunszt z ulotnymi wrażeniami i emocjami. Każdy szczegół jest ważny i każdy opowiada własną historię. To moja pasja pozwalająca głębiej oddychać i rozwijać się. Godziny spędzone w warsztacie przypominają medytację pełną cierpliwości i precyzji.

 

Otaczający świat wypełniają barwy, kształty i słowa. Zdarza się, że pojedyncza linia, fragment melodii, inicjują powstanie konkretnej formy. Wszystko, czym nasiąkam w ciągu dnia, zostawia ślad w mojej pamięci i wydobywa się podczas tworzenia mojej baśniowej biżuterii. Ten proces zwykle jest spontaniczny, nie wymaga projektów i zbędnych przygotowań. Przeglądam kamienie, wybieram ten, który mówi do mnie tego dnia i daję się ponieść.

 

Jako jubiler samouk wypracowałem sobie przez lata własną technikę i rozwinąłem niepowtarzalny styl. Przykładam wagę do wysokiej jakości materiałów i precyzyjnego wykonania. Biżuteria powstająca w skomplikowanym procesie łączącym elementy wire-wrapping z tradycyjnym złotnictwem jest oryginalna i misterna. To trwała odrobina piękna, która będzie przywoływała uśmiechy i wspomnienia przez długie lata.

Zapraszam Cię do mojego barwnego świata pasji i wyobraźni!