top of page
P1012925.jpg

PIERŚCIONEK NA MIARĘ

       Tutaj skomponujesz swój wymarzony minimalistyczny złoty pierścionek z barwnym naturalnym kamieniem!

       Zacznij od przejrzenia dostępnych klejnotów - poniżej. Liczne inspiracje znajdziesz TUTAJ :)

Możesz wybierać wśród licznych minerałów o wielu różnych szlifach. Określ, jakiego rodzaju kamień jest Twoim marzeniem, jakiej wielkości i kształtu. Paleta barw jest nieskończona...

A może przeglądając moje zbiory natkniesz się na nietypowy dla Cibie okaz, który akurat głośno Cię zawoła!

       Zawsze jest jakiś powód, dlaczego akurat określony kamień nas przyciąga. Pozornie niewyróżniający się wśród innych, sprawia, że czujemy się z nim dużo wygodniej. Kamienie, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne, prawdopodobnie harmonizują z naszym obecnym stanem delikatnej równowagi energetycznej i przynoszą nam to, czego właśnie potrzebujemy.

Kilka słów więcej o amuletach przeczytasz TUTAJ :)

     Kolejnym etapem będzie wybór szerokości obrączki, ewentualnych drobnych migotliwych dodatków oraz rodzaju wykończenia złota.

Następnie potrzebne będzie jeszcze tylko określenie rozmiaru palca. Wskazówki znajdziesz przy każdym wystawionym kamieniu.

       I to już wszystko! Serdecznie zapraszam do zakupu pierścionka skomponowanego wedle Twoich upodobań :)

Potwierdzeniem zamówienia dla Ciebie będzie e-mail z podsumowaniem, a dla mnie Twoja płatność zaksięgowana na koncie. Realizacja zamówienia może zająć od kilku dni do ok. 2-3 tygodni, zależnie od nagromadzenia zamówień oraz mojej obecności w warsztacie. Jeśli termin jest bardzo pilny, przed złożeniem zamówienia napisz do mnie, aby ustalić, czy będzie to możliwe.

Gold-glitter-full-hd-wallpaper-HD.jpg
HEXAGON favicon.png
bottom of page