top of page
IMG_8639.jpg

PIERŚCIONEK NA JUŻ

    Tutaj wybierzesz swój wymarzony minimalistyczny złoty pierścionek z barwnym naturalnym kamieniem spośród gotowych projektów, dostępnych od ręki!

       Zacznij od przejrzenia dostępnych pierścionków - poniżej.

Możesz wybierać wśród licznych minerałów o wielu różnych szlifach. A może przeglądając moje zbiory natkniesz się na nietypowy dla Cibie okaz, który akurat głośno Cię zawoła!

Zawsze jest jakiś powód, dlaczego akurat określony kamień nas przyciąga. Pozornie niewyróżniający się wśród innych, sprawia, że czujemy się z nim dużo wygodniej. Kamienie, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne, prawdopodobnie harmonizują z naszym obecnym stanem delikatnej równowagi energetycznej.

Kilka słów więcej o amuletach przeczytasz TUTAJ :)

       Kolejnym etapem będzie dopasowanie obrączki, ewentualnych drobnych migotliwych dodatków oraz wybór rodzaju wykończenia złota.

To gotowe pierścionki o konkretnym rozmiarze obrączki. Jednak w większości przypadków możliwe są drobne dopasowania (1-2 rozmiary), a czasem też większe. Wykończenie też możemy dostosować. A w szerszych obrączkach możliwe jest wstawienie towarzyszących drobnych brylantów. Wskazówki znajdziesz przy każdym wystawionym pierścionku.

       I to już wszystko! Serdecznie zapraszam do zakupu pierścionka skomponowanego wedle Twoich upodobań :)

Potwierdzeniem zamówienia dla Ciebie będzie e-mail z podsumowaniem, a dla mnie Twoja płatność zaksięgowana na koncie. Realizacja zamówienia może zająć od 1-2 dni do ok. 2-3 tygodni, zależnie od nagromadzenia zamówień oraz mojej obecności w warsztacie. Jeśli termin jest bardzo pilny, przed złożeniem zamówienia napisz do mnie, aby ustalić, czy będzie to możliwe.

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Gold-glitter-full-hd-wallpaper-HD.jpg
HEXAGON favicon.png
bottom of page