top of page
Crystal-Wallpaper.jpg

KAMIEŃ NA SZCZĘŚCIE

       Zawsze jest jakiś powód, dlaczego akurat określony kamień nas przyciąga. Pozornie niewyróżniający się wśród innych, sprawia, że czujemy się z nim dużo wygodniej. Kamienie, które wydają nam się szczególnie atrakcyjne, prawdopodobnie harmonizują z naszym obecnym stanem delikatnej równowagi energetycznej i przynoszą nam to, czego właśnie w tym momencie potrzebujemy. 

 

    Kamienie natomiast, które instynktownie nas odpychają, rezonują z tymi aspektami energetycznymi, z którymi aktualnie nie dajemy sobie rady. Jednak czasem to właśnie ich energii nasza dusza będzie potrzebowała by osiągnąć równowagę.

 

      Będąc w harmonii z kryształem często doświadczamy wrażenia rezonansu. To kamień daje nam poczucie całości, pełni. Jego subtelne oddziaływanie na nasze ciało fizyczne i wszystkie ciała subtelne może być bardzo złożone. Jednak zwykle dąży do przywrócenia równowagi.

 

       Najstarsze znane pisma zawierające szczegółowe instrukcje leczenia kamieniami pochodzą ze starożytnego Egiptu. Podobne teksty znajdziemy w szkołach ajurwedyjskich i tantrycznych, które od wieków znają lecznicze potencjały minerałów związane z ich krystaliczną budową oraz przechowywaną i emitowaną energią.

 

        W tym miejscu przedstawiam Ci wyjątkowe okazy naturalnych kryształów i pięknie szlifowanych minerałów nasyconych dobroczynną energią o silnych właściwościach uzdrawiających, spośród których możesz wybrać swój amulet!

         Aby zamówić wymarzony pierścionek z kamieniem, który przyniesie dobrą energię, zapraszam Cię TUTAJ :)

W tej chwili nie mamy żadnych produktów do wyświetlenia.

Gold-glitter-full-hd-wallpaper-HD.jpg
HEXAGON favicon.png
bottom of page